Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Aslan company bünyesi altında Sırbistan-Karadağ’da kurulduğu 1994 yılından bu zamana kadar BCA concept; yenilikçi,farklı ve kaliteli ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Estetik,konfor ve kaliteyi bir arada sunan ithal duvar ve zemin kaplama ürünleri ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Sektöre adımlarını Karadağ’da atıp bir ayağını istanbul’a taşıyan BCA concept Hadımköy’de 350 bin metrekare alanda kurulmuş modern üretim tesislerinde 150 çalışanıyla hizmet vermektedir.

Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları arasında yer alan şirketimiz; çalışanlarımız,müşterilerimiz ve yurtdışı ortaklarımız için gelişmekte ve yenilenmektedir. Bugün birçok kıtada satış noktalarına sahip BCA concept başta Avrupa ülkeleri olmak üzere; Bulgaristan ,Sırbistan ve Karadağ ile ithalat ihracat yapmaktadır.

Misyon

BCA CONCEPT ürün ve işçilik kalitesini devamlı geliştirerek inşaat sektöründe kalıcı üstünlükler kurmayı hedeflemektedir. Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayıp, dünyanın en müşteri odaklı şirketi olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Founder

Burhan Cezmi Aslan

Follow @bcaconceptt

Shopping Cart
Open chat
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?