Teslimat ve İade

İADE KOŞULLARI

İADE KABÜLÜ: Kişiye özel ürün üretimi söz konusu olduğu için üretim hatasından kaynaklı olmayan nedenlerde ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün hatası bulunan ürün veya ürünleri iade etmek istediğiniz zaman online satış sistemi üzerinden onay alınması ve iade işleminin malın sipariş tarihinden sonra maksimum 5 gün içinde yapılması gerekmektedir. 5 günü geçen ürünler için, sistemimiz ürünün veya ürünlerin iadesine izin vermemektedir.

Üretim Hataları nelerdir?

  • İstediğiniz ölçülerden farklı ölçülerde ürün gelmesi
  • İstediğiniz desenden farklı desenin size gönderilmesi
  • Üründe net bir desen ve renk kayması söz konusu olduğunda
  • İstediğiniz üründen farklı bir ürün gönderilmesi halinde Sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak iade talebinizi bize iletebilirsiniz.

İADE FATURASI: İadesi kabul edilen ürünler için kargo ücreti ödenmelidir ve ürün ile birlikte, iade faturasıda gönderilmelidir. İade faturasıyla beraber gelmeyen ve kargo ücreti ödenmemiş ürünler teslim alınmayacaktır.

İADE ÜRÜN SEVKİYATI: İade edilen ürünün ambalajının, kartonunun ve metrajının sağlam olması, yeniden satışa verilebilir durumda olması gerekmektedir.(Rulo uçlarındaki koruyucu karton veya naylonların sağlam olması gerekmektedir). Kağıda veya benzeri ambalajlara sarılarak tarafımıza gönderilen ürünler teslim alınmayacaktır.

DEFOLU ÜRÜN: İmalat hataları olduğunu düşündüğünüz ürünleri online satış sistemi kulanarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. İmalat hatası olan ürünler tarafımızca tespit edildikten sonra ürün metrajını eksiksiz bir şekilde tarafımıza iade edebilirsiniz.

GARANTİ: www.bcaconcept.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin ithalatçı, dağıtıcı veya imalatçı firma garantisi altındadır ve her markanın, ithalatçının ya da dağıtıcının kendi garanti koşulları geçerlidir.

Shopping Cart
Open chat
Merhaba 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?